Fetysh - lampy na "sztukę"

Projekt
zakończony

0

wspierających

Design

kategoria

Warszawa

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
0%
0 / 5000zł

 

Duża sztuka, małe pieniądze

Wysoka jakość w niskiej cenie - to hasło programowe powstającej właśnie galerii Fetysh. Zamierzamy zaproponować alternatywę dla masowo produkowanych, miernych estetycznie „ozdób wnętrz” kupowanych w tym samym sklepie, co szczotki do toalet, ale także dla onieśmielającej średnio zarabiających oferty galerii profesjonalnych.

 

Wierzymy, że można sprzedawać naprawdę dobrą sztukę za przyzwoite pieniądze.

 

Seria oferowanych tutaj lamp jest pierwszym projektem sygnowanym  znakiem Fetysh i jednocześnie nazwiskiem projektanta – Michała Bojary.

 

Pierwsza marka dopiero buduje swoją siłę, druga zdążyła już zdobyć uznanie.  Michał Bojara dał się poznać jako twórca wszechstronny, czerpiący inspirację z wielu źródeł i nieznający ograniczeń, jeśli chodzi o łączenie technik artystycznych. Fotograf, malarz, grafik - jest autorem kilkudziesięciu wystaw, zdobywcą wielu  nagród i wyróżnień w konkursach, wreszcie projektantem wnętrz  kultowych warszawskich knajp: Huśtawki, Klapsa, Hotelu Savoy.

 

Swoje lampy robi ręcznie, według autorskiej techniki. Postanowił, iż powstaną w limitowanej liczbie, w związku z czym macie szansę zdobyć dla siebie lub kogoś z bliskich rzeczywiście unikalne przedmioty.

 

Dołóż się do dzieła...

W dodatku biorąc udział w tej aukcji możecie przyczynić się do rozwoju sztuki. Pozyskane z niej środki Fetysh planuje przeznaczyć na rozwój kolejnych niedrogich projektów z dziedziny sztuki użytkowej. Z materiałów kupionych za te pieniądze różni artyści stworzą piękne przedmioty, które będziecie potem mogli, nie nadwyrężając portfeli, nabyć w galerii Fetysh.

 

Pomóżcie nam ucieleśnić naszą wizję, a sami na tym skorzystacie!

 

Lampy zaświecą przed pierwszą gwiazdką

Ta akcja wiąże się też z wyjątkową okazją.

 

Zbliża się Boże Narodzenie. Zróbcie prezent sobie, a nowe lampy stworzą magiczną atmosferę w waszym domu (albo po prostu wywołają „achy” i „ochy” świątecznych gości, co też pewnie poprawi Wam nastrój). Zróbcie prezent najbliższym, a  czymś tak niepowtarzalnym bez wątpienia sprawicie im radość („achy” i „ochy” analogicznie).

 

Projekt kończy się 18 grudnia, a my – ponieważ Michał Bojara jest w trakcie tworzenia kolekcji – gwarantujemy, że wszystkie lampy gotowe będą na czas i od 20 do 22 grudnia odebrać je będzie można osobiście w galerii Fetysh. Zdążycie je zainstalować lub schować pod choinką zanim zaświeci pierwsza gwiazdka.

 

Nagrody

 

  1. Brelok  FETYSH 20 zł

 

  1. Lampa stojąca mała – 150 zł

 

 

  1. lampa stojąca duża – 300 zł

 

 

  1. Lampa wisząca duża- 500 zł

 

 

  1. Projekt autorskich lamp ( do 10 szt) na specjalne zamówienie 5000 zł

 

Załącznik

Umowa między Użytkownikiem, a Projektodawcą

 

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do 3,5% od wyższych.

Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę