Zespół

Zespół Beesfund to grupa pasjonatów kreatywnych projektów i inwestowania. Wierzymy w potęgę społeczności i dostrzegamy potrzebę pozyskiwania kapitału na realizację ciekawych pomysłów. Dbamy o jakość emisji oraz bezpieczeństwo transakcji i dokładamy wszelkiej staranności, żeby przekuwanie pomysłów w faktyczne działania było sprawne i wygodne.Arkadiusz Regiec

Prezes spółki Beesfund S.A. zajmującej się crowdfundingiem i equity crowdfundingiem.

Założyciel i wiceprezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu. Wierzy w siłę społeczności i zmianę jaką może dokonać.

Agnieszka Kogucka

Dobry duch Beesfundu. Kobieta wielu talentów. Porusza się sprawnie na deskach teatru, na parkiecie do kosza, ale też po meandrach języka Puszkina i Dostojewskiego. W naszym zespole zajmuje się poszukiwaniem ciekawych ludzi z pomysłami.

Sebastian Cabaj

Dyrektor artystyczny, choć sam tego określenia nie znosi. Aparycja drwala skrywa wrażliwą na piękno duszę miłośnika włoskiej kuchni. Zadba o to, żeby akcja crowdfundingowa miała estetyczą oprawę.

Witold Sosnowski

Specjalista od wszystkiego, w czym płynie prąd. HTML-em i Pythonem posługuje się bieglej niż polskim, a płytę główną jest w stanie naprawić przy użyciu widelca. Nie sypia po nocach, żeby Wasze projekty działały bez zarzutu.

Kacper Podgajny

Najmłodszy z całej ekipy, ale całkiem sprawnie poczyna sobie w sprawach komputerowych. Czy słońce, czy słota zawsze dociera do nas na rowerze.

Franek Żak

Programista renesansu, student Politechniki Warszawskiej. Ogarnia back-end w Javie, Pythonie i PHP - nic co w kodzie nie jest mu obce. Jedyne co jest poza jego zasięgiem to opanowanie fryzury.

Piotr Loroch

Drugi po bogu, czyli COO Beesfund. Crowdfunding i innowacje to jego największe pasje. Przez lata zajmował się promocją polskiej przedsiębiorczości za granicą. Wszystko ma pod kontrolą i z każdym się dogada - nakłoni pobliską sieciową piekarnię do serwowaniu mu niestandardowych tostów, a w negocjacjach jest największym twardzielem.

Adam Skowroński

Wiecznie uśmiechnięty, pełen energii. W wolnych chwilach zajmuję się improwizacją sceniczną, grami komputerowymi i nowymi technologiami. Komputery to jego pasja od dzieciństwa.

Michał Sołtysiak

Programuje od wielu lat, ale nadal chętnie uczy się nowinek. Chętnie uczy się także języków obcych. W Beesfundzie pisze zarówno front-end, jak i back-end. Chwilami robi również za support techniczny. Jego ulubionym środkiem transportu jest rower. :)

Piotr Seroczyński

Z wykształcenia automatyk, z zawodu QA, z pasji modelarz i instruktor. Posiada rozległe techniczne zainteresowania, od IT, przez mechanikę samochodową aż po metalurgię. Ze względu na swoją naturę perfekcjonisty ponadprzeciętną wagę przywiązuje do dbałości o szczegóły. W Beesfundzie zajmuje się tym, co związane z testami, dokumentacją i jakością.