O nas

Beesfund.com to platforma finansowania społecznościowego umożliwiająca autorom projektów pozyskanie kapitału od Internautów. W zamian użytkownicy platformy stają się współuczestnikami, komentatorami i każdorazowo otrzymują unikalne bonusy za wsparcie przedsięwzięcia. Polecamy infografikę, która przedstawia schemat całego procesu finansowania społecznościowego! Zapraszamy do zapoznania się z opisami fantastycznych projektów i ich wspierania!

Zespół

Zespół beesfund.com to grupa pasjonatów kreatywnych projektów. Wierzymy w potęgę społeczności wirtualnych, jednocześnie dostrzegając potrzebę pozyskania kapitału na realizację wielu znakomitych pomysłów chodzących wielu osobom po głowach.

Planując beesfund.com chcieliśmy stworzyć platformę, na której spotkają się pomysłodawcy w potrzebie z kreatywną społecznością gotową wesprzeć swoją wiedzą, doświadczeniem, ale i pieniędzmi realizację ciekawych projektów.

Dbamy o jakość projektów oraz bezpieczeństwo transakcji i dokładamy wszelkiej staranności, żeby przekuwanie pomysłów w faktyczne działania było sprawne i wygodne.

 

Arkadiusz Regiec

Prezes spółki Beesfund S.A. zajmującej się crowdfundingiem i equity crowdfundingiem.

Założyciel i wiceprezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu. Wierzy w siłę społeczności i zmianę jaką może dokonać.

Agnieszka Kogucka

Dobry duch Beesfundu. Kobieta wielu talentów. Porusza się sprawnie na deskach teatru, na parkiecie do kosza, ale też po meandrach języka Puszkina i Dostojewskiego. W naszym zespole zajmuje się poszukiwaniem ciekawych ludzi z pomysłami.

Sebastian Cabaj

Dyrektor artystyczny, choć sam tego określenia nie znosi. Aparycja drwala skrywa wrażliwą na piękno duszę miłośnika włoskiej kuchni. Zadba o to, żeby akcja crowdfundingowa miała estetyczą oprawę.

Witold Sosnowski

Specjalista od wszystkiego, w czym płynie prąd. HTML-em i Pythonem posługuje się bieglej niż polskim, a płytę główną jest w stanie naprawić przy użyciu widelca. Nie sypia po nocach, żeby Wasze projekty działały bez zarzutu.

Kacper Podgajny

Najmłodszy z całej ekipy, ale całkiem sprawnie poczyna sobie w sprawach komputerowych. Czy słońce, czy słota zawsze dociera do nas na rowerze.

Franek Żak

Programista renesansu, student Politechniki Warszawskiej. Ogarnia back-end w Javie, Pythonie i PHP - nic co w kodzie nie jest mu obce. Jedyne co jest poza jego zasięgiem to opanowanie fryzury.

Piotr Loroch

Drugi po bogu, czyli COO Beesfund. Crowdfunding i innowacje to jego największe pasje. Przez lata zajmował się promocją polskiej przedsiębiorczości za granicą. Wszystko ma pod kontrolą i z każdym się dogada - nakłoni pobliską sieciową piekarnię do serwowaniu mu niestandardowych tostów, a w negocjacjach jest największym twardzielem.

 

Właścicielem portalu jest Beesfund S.A. z siedzibą w Warszawie.