Centrum prasowe

Beesfund.com jest pierwszą w Polsce platformą finansowania społecznościowego o charakterze udziałowym. Umożliwia pomysłodawcom zachęcanie Internautów do gromadzenia kapitału na realizację własnych przedsięwzięć biznesowych, społecznych i kulturalnych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji prasowych portalu beesfund.com, zachęcamy do kontaktu.

KONTAKT DLA MEDIÓW

Magdalena Grabala

magdalena@remarkableones.com

+48 602 18 98 86

Informacje prasowe

Narodowa inwestycja w polski cydr

28.09.2016r.

Produkowany w Polsce z rodzimych jabłek - Cydr, to najdynamiczniej rozwijająca się kategoria alkoholi niskoprocentowych w kraju. Rynek diagnozuje 30% wzrost sprzedaży, dlatego Cydrownia - największy niezależny producent polskiego cydru - sprzedaje akcje i pozwala każdemu Polakowi zainwestować w ten nowy narodowy alkohol.

Informacja prasowa: remarkableones.prowly.com

 

„KIEŁBA W GĘBIE” SPRZEDAJE KIEŁBASKI I... AKCJE

01.08.2016r.

W 2014 rozpoczynali od jednego Food truck’a. Dziś sieć 3 lokali gastronomicznych Kiełby w Gębie karmi mieszkańców Warszawy a wkrótce i w innych częściach Polski. Apetyty właścicieli są jednak dużo większe. Spółka rozpoczyna właśnie emisję akcji na www.beesfund.com - największej platformie equity crowdfundingowowej w Polsce i wkrótce zamierza podwoić ilości punktów gastronomicznych.

Informacja prasowa (do pobrania): Microsoft Word (docx)

 

FAKTORAMA prognozuje 400% zwrotu z inwestycji i emituje akcje na platformie Beesfund

01.07.2016r.

Najmniejsza sfinansowana faktura to 73 zł. Największa - 4 mln zł. Łączna wartość sfinansowanych faktur - 40 mln zł. Średnia stopa zwrotu w skali roku to ponad 27%. Tak działa Faktorama, która z początkiem lipca rozpoczęła sprzedaż akacji przez platformę Beesfund.

Informacja prasowa (do pobrania): Microsoft Word (docx)

 

Towarzystwa Biznesowe SA emitują akcje na platformie Beesfund

09.05.2016r.

Towarzystwa Biznesowe to organizacja, która tworzy grupy networkingowe zrzeszające przedsiębiorców z sektora MŚP. Wspólne działania opierają się na braku konkurencji, rzetelności i przywiązaniu do tradycyjnych wartości. Ta inicjatywa właśnie rozszerza działalność i z pomocą platformy crowdfundingowej Beesfund, emituje akcje o wartości 400 000 zł.

Informacja prasowa (do pobrania): Microsoft Word (docx)

 

Zostań właścicielem restauracji Kalaya – Restaurant & Bar w Warszawie

26.04.2016r.

Właściciel restauracji Kalaya, grupa Harbour Restaurants Group S.K.A, wspólnie z największą platformą crowdfundingu udziałowego w Polsce, www.beesfund.com, planuje zebrać dodatkowy kapitał w celu wsparcia naszego ciągłego rozwoju i dalszej ekspansji w Polsce i zagranicą. Kampania, mająca na celu zebranie 400 000 pln właśnie się rozpoczeła.

Informacja prasowa (do pobrania): Microsoft Word (docx)

 

Beesfund to kapitał na rozwój biznesu od społeczności

18.04.2016r.

Na polskim rynku funkcjonuje alternatywa dla małych i średnich przedsiębiorstw, które szukają wsparcia finansowego – Beesfund. To forma croundfundingu oparta na private equity, pozwalająca w krótkim czasie zebrać do 400 000 PLN na rozwój przedsiębiorstwa.

Informacja prasowa (do pobrania): Microsoft Word (docx)